Pulling Gastel

zaterdag 4 mei 2019

zaterdag

4 mei 2019

“Bij Pulling Gastel staat kwaliteit voorop. We proberen daarom voor zowel de bezoeker als de deelnemer een zo kwalitief hoogstaande pulling weg te zetten. Pulling Gastel is een evenement voor jong en oud.”

Paul Willemse voorzitter Pulling Gastel

 

News

Kaartverkoop gestart

De voorverkoop voor Pulling Gastel is gestart! Wil je nu verzekerd zijn van entree tot Pulling Gastel op 4 mei 2019, haal dan snel je entree bewijs bij Jumbo Broos in Oud Gastel. Klik op de titel voor meer informatie.

Opgeven standaard klasse gesloten

de inschrijving voor de standaardklassen op Pulling Gastel zijn helaas gesloten! De deelnemers die zich voor de 4,5 ton – 7,0 ton en de 9,0 ton hebben opgegeven krijgen zo snel mogelijk te horen of zij zijn ingelood.

Programma definitief

Nadat we jullie een aantal weken geleden op de hoogte brachten van de headliners van ons pulling geweld op Pulling Gastel, zijn ook de aanvullende klassen definitief geworden. We zijn erg trots te melden dat alle klassementen waarvoor we ons hadden aangemeld, ook zijn toegewezen. Klik op de titel voor meer informatie.

Over Pulling Gastel

Wat in 2008 begon als een leuk tijdverdrijf voor een groepje fanatieke KPJ-ers, is inmiddels een begrip in de regio! Pulling Gastel. De naam, die pas na een aantal edities boven water kwam drijven, zorgt nu voor vele bezoekers die richting dit Truck- en tractorpulling evenement komen. In 2018 is met de 10e  jubileum editie van Pulling Gastel groots uitgepakt en de samenwerken met NTTO aangegaan. Bij Pulling Gastel vind u altijd de vertouwde gezelligheid! Lees hier meer over Pulling Gastel.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Werkgroep lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

 

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Werkgroep lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Media

Bekijk hier alle media zoals foto’s, filmpjes, posters en kranten artikelen.

Klik hier voor media van eerdere edities.

Locatie

Opperstraat
Oud Gastel

Klik hier voor informatie over aanrij routes

Contact

Algemeen

Paul Willemse

Financieel

Lars Klijs

Partners

Mark Goorden