Pulling Gastel

zaterdag 2 mei 2020

zaterdag

2 mei 2020

“Bij Pulling Gastel staat kwaliteit voorop. We proberen daarom voor zowel de bezoeker als de deelnemer een zo kwalitief hoogstaande pulling weg te zetten. Pulling Gastel is een evenement voor jong en oud.”

Paul Willemse voorzitter Pulling Gastel

 

News

Bedankt en tot volgend jaar

We willen graag alle bezoekers, vrijwilligers en partners van Pulling Gastel bedanken voor een in ons ogen geslaagde editie. Ondanks het wisselvallige weer een mooie editie! Klik snel op de link voor de foto’s.

Over Pulling Gastel

Wat in 2008 begon als een leuk tijdverdrijf voor een groepje fanatieke KPJ-ers, is inmiddels een begrip in de regio! Pulling Gastel. De naam, die pas na een aantal edities boven water kwam drijven, zorgt nu voor vele bezoekers die richting dit Truck- en tractorpulling evenement komen. In 2018 is met de 10e  jubileum editie van Pulling Gastel groots uitgepakt en de samenwerken met NTTO aangegaan. Bij Pulling Gastel vind u altijd de vertrouwde Branbantse gezelligheid! Lees hier meer over Pulling Gastel.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Werkgroep lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Werkgroep lid
teun@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Werkgroep lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Werkgroep lid
teun@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Foto’s & Media

Bekijk hier alle media zoals foto’s, filmpjes, posters en kranten artikelen.

Klik hier voor media van eerdere edities.

Route & locatie

Opperstraat
Oud Gastel

Klik hier voor informatie over aanrij routes

Contact

Algemeen

Paul Willemse

Financieel

Lars Klijs

Partners

Mark Goorden