Pulling Gastel

zaterdag 4 mei 2019

zaterdag

4 mei 2019

“Bij Pulling Gastel staat kwaliteit voorop. We proberen daarom voor zowel de bezoeker als de deelnemer een zo kwalitief hoogstaande pulling weg te zetten. Pulling Gastel is een evenement voor jong en oud.”

Paul Willemse voorzitter Pulling Gastel

 

News

Programma definitief

Nadat we jullie een aantal weken geleden op de hoogte brachten van de headliners van ons pulling geweld op Pulling Gastel, zijn ook de aanvullende klassen definitief geworden. We zijn erg trots te melden dat alle klassementen waarvoor we ons hadden aangemeld, ook zijn toegewezen. Klik op de titel voor meer informatie.

Voorbereiding op volle toeren

Met bijna de maand februari op de kalender, kunnen we kort terugblikken op wat er de afgelopen tijd gebeurd is in de wandelgangen van Pulling Gastel. In een paar woorden, vergaderen, vergaderen en nog eens vergaderen. Met nog 13 weken op de countdown kalender, vallen veel puzzel stukken nu op hun plek. Klik op de titel voor meer informatie.

Pulling Gastel pakt door

Op een prachtige zaterdag is er opnieuw flink wat klei aangevoerd en verwerkt op onze Pulling locatie. We hebben de beide banen met ongeveer 15 cm opgehoogd , zodat ze nu het hele jaar door lekker hoog en droog liggen. Klik op de titel voor meer informatie.

Over Pulling Gastel

Wat in 2008 begon als een leuk tijdverdrijf voor een groepje fanatieke KPJ-ers, is inmiddels een begrip in de regio! Pulling Gastel. De naam, die pas na een aantal edities boven water kwam drijven, zorgt nu voor vele bezoekers die richting dit Truck- en tractorpulling evenement komen. In 2018 is met de 10e  jubileum editie van Pulling Gastel groots uitgepakt en de samenwerken met NTTO aangegaan. Bij Pulling Gastel vind u altijd de vertouwde gezelligheid! Lees hier meer over Pulling Gastel.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Werkgroep lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Commissie lid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Bart Goorden

Bart Goorden

Commissie lid
bart@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

 

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Werkgroep lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Roel Akkermans

Roel Akkermans

Werkgroep lid
roel@pullinggastel.nl

Klik hier om je op te geven als helper.

Media

Bekijk hier alle media zoals foto’s, filmpjes, posters en kranten artikelen.

Klik hier voor media van eerdere edities.

Locatie

Opperstraat
Oud Gastel

Klik hier voor informatie over aanrij routes

Contact

Algemeen

Paul Willemse

Financieel

Lars Klijs

Partners

Mark Goorden