Pulling Gastel

zaterdag 4 mei 2019

zaterdag

4 mei 2019

“Bij Pulling Gastel staat kwaliteit voorop. We proberen daarom voor zowel de bezoeker als de deelnemer een zo kwalitief hoogstaande pulling weg te zetten. Pulling Gastel is een evenement voor jong en oud.”

Paul Willemse voorzitter Pulling Gastel

 

News

Bedankt en tot volgend jaar

De tent is weer afgebroken, de wei is schoon en alle hekken zijn weer opgeruimd! Maar wat hebben we een schitterende editie van Pulling Gastel achter de rug. Benieuwd naar de foto’s? Kijk dan onder het kopje Media. Klik op de titel voor meer informatie.

Over Pulling Gastel

Wat in 2008 begon als een leuk tijdverdrijf voor een groepje fanatieke KPJ-ers, is inmiddels een begrip in de regio! Pulling Gastel. De naam, die pas na een aantal edities boven water kwam drijven, zorgt nu voor vele bezoekers die richting dit Truck- en tractorpulling evenement komen. In 2018 is met de 10e  jubileum editie van Pulling Gastel groots uitgepakt en de samenwerken met NTTO aangegaan. Bij Pulling Gastel vind u altijd de vertouwde gezelligheid! Lees hier meer over Pulling Gastel.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Bestuurslid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Commissie lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

Maudy Bosker

Maudy Bosker

Commissie lid
maudy@pullinggastel.nl

Media

Bekijk hier alle media zoals foto’s, filmpjes, posters en kranten artikelen.

Locatie

Opperstraat
Oud Gastel

Klik hier voor informatie over aanrij routes

Contact

Algemeen

Paul Willemse

Financieel

Lars Klijs

Partners

Mark Goorden