Pulling Gastel

Zaterdag 5 mei 2018

Zaterdag

5 mei 2018

“Bij Pulling Gastel staat kwaliteit voorop. We proberen daarom voor zowel de bezoeker als de deelnemer een zo kwalitief hoogstaande pulling weg te zetten. Pulling Gastel is een evenement voor jong en oud.”

Paul Willemse voorzitter Pulling Gastel

 

News

Eerste NTTO klassen bekend

En dat zijn zeker niet de minste! Met gepaste trots mogen we melden aan jullie als volgers en toekomstig publiek dat we vanuit de NTTO een aantal prachtige klassen toegewezen hebben gekregen voor onze wedstrijd op 5 mei.

Baby Blue op Pulling Gastel

Met grote trots kunnen we jullie mededelen dat de eerste artiest op Pulling Gastel bekend is. Niemand minder dan Baby Blue komt op 5 mei de tent helemaal op z’n kop zetten. Klik op de titel voor meer informatie.

Van zand naar klei

Het klinkt zo makkelijk. Van een zandbaan overschakelen naar een kleibaan. Maar als je een 3-baans evenement hebt , word het een lastige constructie. Natuurlijk qua locatie , maar ook zeker financieel. Toch heeft Pulling Gastel de gok gewaagd. Klik op de titel voor meer informatie.

Over Pulling Gastel

Wat in 2008 begon als een leuk tijdverdrijf voor een groepje fanatieke KPJ-ers, is inmiddels een begrip in de regio! Pulling Gastel. De naam, die pas na een aantal edities boven water kwam drijven, zorgt nu voor vele bezoekers die richting dit Truck- en tractorpulling evenement komen. En met 2018 in het vooruitzicht is de 10e editie een jubileum dat voor Pulling Gastel weer heel wat nieuwe dingen gaat brengen. Maar de vertouwde gezelligheid blijft! Lees hier meer over Pulling Gastel.

Crew

Paul Willemse

Paul Willemse

Voorzitter
paul@pullinggastel.nl

Mark Goorden

Mark Goorden

Bestuurslid
mark@pullinggastel.nl

Lars Klijs

Lars Klijs

Penningmeester
lars@pullinggastel.nl

Wout Meesters

Wout Meesters

Commissie lid
wout@pullinggastel.nl

Colinda Romme

Colinda Romme

Commissie lid
colinda@pullinggastel.nl

Nicky Rebbens

Nicky Rebbens

Vice-voorzitter
nicky@pullinggastel.nl

Karin de Regt

Karin de Regt

Secretaris
karin@pullinggastel.nl

Gudo Palings

Gudo Palings

Commissie lid
gudo@pullinggastel.nl

Jean-Louis van Dorst

Jean-Louis van Dorst

Commissie lid
jeanlouis@pullinggastel.nl

Olaf Lips

Olaf Lips

Commissie lid
olaf@pullinggastel.nl

Dre Rommens

Dre Rommens

Commissie lid
dre@pullinggastel.nl

Peter Buurstee

Peter Buurstee

Commissie lid
peter@pullinggastel.nl

Maudy Bosker

Maudy Bosker

Commissie lid
maudy@pullinggastel.nl

Teun Meesters

Teun Meesters

Commissie lid
teun@pullinggastel.nl

Media

Bekijk hier alle media zoals foto’s, filmpjes, posters en kranten artikelen.

Locatie

Klik hier voor informatie over aanrij routes

Contact

Algemeen

Paul Willemse

Financieel

Lars Klijs

Partners

Mark Goorden